دبیر اتاق فکر تبلیغ : استفاده از نخبگان حوزه و دانشگاه اولویت دولت آینده باشد
51 بازدید
موضوع: مدیریت
مصاحبه کننده : حجت الاسلام مشیری
نحوه تهیه : فردی
تعداد شرکت کننده : 0

حجت الاسلام محمد هادی مشیری استاد حوزه و دانشگاه ، دبیر و عضو هیئت امناءاتاق فکر تبلیغ و مشاور خانواده

حجت الاسلام محمد هادی مشیری استاد حوزه و دانشگاه ، دبیر و عضو هیئت امناءاتاق فکر تبلیغ و مشاور خانواده

دبیر اتاق فکر تبلیغ با اشاره به مطرح شدن تشکیل دولت فراجناحی از سوی رییس جمهور منتخب، گفت: در دولت فراجناحی از همه سلایق و کسانی که دل در گروه نظام اسلامی دارند به ویژه نخبگان حوزه و دانشگاه استفاده شود.

دبیر اتاق فکر تبلیغ در گفت‌وگو با روابط عمومی اتاق فکر تبلیغ، با بیان این که ملت ما در انتخابات وظیفه خود را به خوبی انجام داد، اظهار داشت: این حضور گسترده مسؤولیت منتخب مردم را سنگین تر می کند.

وی افزود: رییس جمهور آینده به وعده های انتخاباتی خود جامه عمل بپوشاند و با حفظ دستاورد بزرگ این حماسه سیاسی گام های بلندی برای تحقق هدف دوم رهبر معظم انقلاب یعنی حماسه اقتصادی، برداشته و نظام اسلامی را به جلو پیش ببرد.

دبیر اتاق فکر تبلیغ با اشاره به تبلیغات گسترده دشمنان  گفت: برخلاف انتظار همه و به کوری چشم دشمنان و بدخواهان نظام دیدیم که مردم با شور و اشتیاق در عرصه انتخابات حاضر شدند و به نظام مقدس جمهوری اسلامی، آرمان های امام(ره)‌، شهدا و خواسته رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

وی با تبریک به منتخب ملت، گفت: ان شاءالله ایشان به قانون اساسی که بر محوریت ولایت پایدار است، پایبند باشد؛ ایشان در طول این سه دهه که از انقلاب می گذرد  در جبهه های مختلف نظام اسلامی انجام وظیفه کرده است لذا امیدواریم با تشکیل دولت اعتدال، امید و تدبیر بتواند از همه سلایق مختلف به ویژه از نخبگان حوزه و دانشگاه و کسانی که دل در گرو نظام و انقلاب دارند استفاده  و دولت فراجناحی تشکیل دهد.

دبیر اتاق فکر تبلیغ با آرزوی موفقیت برای رییس جمهور منتخب در عرصه سیاست داخلی و خارجی، گفت: امیدواریم رییس جمهور آینده بتواند با رفع مشکلات و حل معضلات به یک دلبستگی و هماهنگی داخلی برسد و با ایجاد روابط صمیمانه با کشورهای مختلف جهان در عرصه بین المللی هم جایگاه ایران را به موقعیت و شأن در خور نظام اسلامی برساند.